Odborníci na udržitelné izolace a obaly

HIRSCH Porozell je přední evropský výrobce izolačních materiálů. Díky 50 letům zkušeností známe naše výrobky lépe než kdokoli jiný. A máme pro zákazníky vždy dokonalé řešení

Skupina HIRSCH Servo začala v roce 1972 jako malý korutanský podnik, který se specializoval na výrobu přepravních obalů a izolací z EPS a pokrýval lokální trh. Společnost HIRSCH Porozell se pak postupně rozrůstala a stala se základem inovativní a neustále se rozšiřující skupiny společností. Společnost HIRSCH Porozell vyvíjí a dodává technická řešení v úzké kooperaci se svými zákazníky a díky tomu proniká do stále nových oblastí použití – a to s maximálním důrazem na výrobní procesy šetrné k životnímu prostředí.

Díky detailním znalostem konstrukce výrobků a výrobních technologií, jako i vlastností materiálů a aplikačních technik, jsou naše výrobní zařízení energeticky nejúčinnější na světě a patříme mezi nejvýznamnější světové výrobce EPS a EPP. Neustálým trváním na našich klíčových hodnotách zajištuje společnost HIRSCH Porozell trvalou spokojenost u svých u zákazníků.